1

Temat: sukces nie musi być dziełem przypadku

Zakładając własną firmę nie możemy zakładać że nasz przyszły sukces będzie dziełem przypadku. W drodze do sukcesu jest odpowiednia reklama. To jest podstawą w biznesie. Przykładowo prowadząc knajpkę nawet w podwórzu jakiejś ulicy jesteśmy w stanie odnieść szybki sukces. Przede wszystkim dobra strona internetowa odpowiednio wypozycjonowana. Poza tym fajnie mieć jakiś sprzedaż z dowozem. Niektóre produkty można by było wówczas zamawiać przez telefon. Ważna jest też reklama tradycyjna. Moim zdaniem praktyczne i bardzo skuteczne są chociażby stojaki reklamowe tak zwane potykacze. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie jakby dedykowane do restauracji. My takie stojaki zamówiliśmy w w Fabryce Reklamy w Łodzi . Tanie i łatwe w rozłożeniu. DO tego estetyczne i przyciągające uwagę.

2

Odp: sukces nie musi być dziełem przypadku

Zgadzam się z przedmówcą. W reklamę trzeba inwestować. Zwłaszcza w pozycjonowanie naszej strony internetowej gdy to tam szukamy naszych klientów.
Co zrobić by nasza strona była widoczna w przeglądarkach stron internetowych?
Przede wszystkim już taka strona musi być przyjazna działaniom SEO i zgodna z zasadami e-marketingu. Gdy już ją wykonamy musimy podjąć działania pozycjonujące stronę w przeglądarkach. Często wówczas pojawiają się problemy i konieczna jest koordynacja działań webmastera i specjalisty od działań SEO. Najlepiej od początku zgłosić się do agencji zajmującej się e-marketingiem i zlecić im całość prac z tym związanych od budowy strony po jej pozycjonowanie włącznie. Ja zleciłem takie działania agencji e-marketingu z Łodzi - http://www.newproject.biz.pl . Wykonują wszystko od przygotowania strony pod względem technicznym po pozycjonowanie i marketing szeptany.