Temat: Test w domu??

Hej wszystkim. Prawdopodobnie cierpię na nietolerancję pokarmową. Czy jest jakaś możliwość potwierdzenia diagnozy w domu?? Testy, które można samemu wykonać? Nie bardzo mam, kiedy udać się do lekarza, nowa praca, kiepsko tak brać wolne, z resztą ja i przychodnie średnio się lubimy... Wiecie coś na ten temat i oczywiście, jaka jest trafność takiego testu??? Będę wdzięczy się za odpowiedź

2

Odp: Test w domu??

hej, no pewnie, że jest chociażby Cambridge Diagnostics. Kupujesz test, robisz w domu,  rach ciach i po krzyku. Trzeba tylko palec przekuć, tu może być dla wielu wyzwanie wink.  Wystarczy 40 minut i wszystko wiesz.  Z tego, co się zorientowałam, są też testy wyziewne, ale nie zgłębiałam tematu, mnie interesował inny test. Chciałam zrzucić trochę zbędnych kilogramów, poprawić swoje samopoczucie. Dowiedziałam się samych pozytywności wynikających  z preferencji pokarmowych mojego organizmu. Okazało się ze jestem uczulona na nabiał, jaja , ech ;( No nie ważne, zrobiłam test  i zgasiłam się do „ichniejszych” wink dietetyków.  Opracowaną dietę stosuję już drugi rok, i co?  Pięknie funkcjonuję, powolutku bez nagłych skoków, tak  stopniowo schodziło, i schodziło aż się okazało, że jestem mniejsza o  9 kg. Bardzo się z tego cieszę, waga z 60 kg przy wzroście 160 cm ustala na satysfakcjonującej liczbie i  już od dłuższego  czasu utrzymuje się dzielnie.  Wygoogluj sobie ich ofertę , może coś cie zainteresuje. Ciao

3

ciekawe co tu robią te zagraniczne posty, ktoś chyba spamuje to forum

4

Najlepiej upewnić się czy faktycznie masz nietolerancje pokarmową - do tego posłużyc może Ci test co najważniejsze pomożemy przy analizie testu (zapytaj experta@alsos.pl)

www.alsos.pl Sklep medyczny dla alergików

5

Annali napisał/a:

hej, no pewnie, że jest chociażby Cambridge Diagnostics. Kupujesz test, robisz w domu,  rach ciach i po krzyku. Trzeba tylko palec przekuć, tu może być dla wielu wyzwanie wink.  Wystarczy 40 minut i wszystko wiesz.  Z tego, co się zorientowałam, są też testy wyziewne, ale nie zgłębiałam tematu, mnie interesował inny test. Chciałam zrzucić trochę zbędnych kilogramów, poprawić swoje samopoczucie. Dowiedziałam się samych pozytywności wynikających  z preferencji pokarmowych mojego organizmu. Okazało się ze jestem uczulona na nabiał, jaja , ech ;( No nie ważne, zrobiłam test  i zgasiłam się do „ichniejszych” wink dietetyków.  Opracowaną dietę stosuję już drugi rok, i co?  Pięknie funkcjonuję, powolutku bez nagłych skoków, tak  stopniowo schodziło, i schodziło aż się okazało, że jestem mniejsza o  9 kg. Bardzo się z tego cieszę, waga z 60 kg przy wzroście 160 cm ustala na satysfakcjonującej liczbie i  już od dłuższego  czasu utrzymuje się dzielnie.  Wygoogluj sobie ich ofertę , może coś cie zainteresuje. Ciao

Zapraszamy do korzystaania z wyspecjalizowanego dietetyka od alergii

www.alsos.pl Sklep medyczny dla alergików

6

Franek, jeśli masz problem żeby wybrać się do lekarza w godzinach pracy, zawsze możesz zapisać się na godzinę późniejszą. sprawdź:] tutaj są terminy dostępne także po standardowych godzinach pracy, więc z pewnością coś dla siebie znajdziesz smile

7

Lepiej jednak chyba pójść do jakiejś przychodni i zrobić porządne testy.