1

Temat: Lampy, świetlówki grzybobójcze.

Witam, to mój post na forum więc witam serdecznie.
Pojawił się problem z moim  8 latkiem. Masywne uczulenie na grzyby i pleśnie, częste baaardzo choroby (praktycznie na okrągło). Grzybica.
Wyniki badania krwi potwierdziły, że odporność jest OK natomiast alergia na maxa.
Zaczęłam szaleć po mieszkaniu i znalazłam ognisko pleśni na ścianie w jednym z pokoi pod oknem...
Postanowiłam najpierw chemią zadziałać (mam środek ze szpitala do mycia powierzchni). Jednak myślę, że dobrym pomysłem jest zakup lampy bakteriobójczej i grzybobójczej. Co Wy na to ???
Są drogie, przepływowe ale jeśli mialoby to pomóc to koszt leczenia co miesiąc będzie porównywalny do miesięcznej raty takiej lampy.
Nie wiem czy ma to sens?

2

Odp: Lampy, świetlówki grzybobójcze.

Według mnie, zanim zdecydujesz się na zakup takiej lampy, zastanów się. Pleśń jest efektem panowania w domu zbyt dużej wilgotności. Lampa być może usunie pleśń, ale nie zagwarantuje jej powrotu (tak mi się przynajmniej wydaje). Również miałam pleśń w domu (pojawiła się jak wymieniliśmy okna na szczelniejsze, przez co nie było cyrkulacji powietrza w domu). Pojawiła się za segmentem, więc trudno ją było z początku zauważyć. Co zrobiłam: preparat (taki do spryskiwania) na pleśń plus wietrzenie mieszkania. Następnie odszczelniłam okna, tzn. przekręciłam klamkę na "mikro", dzięki czemu powietrze w domu może już swobodnie przepływać. Dlatego radzę, żebyś na początku zastanowiła się co jest przyczyną wystąpienia pleśni.

Z tego co wiem, to są również specjalne farby, które chronią ścianę przed pleśnią. Może warto mały remoncik zrobić?

Alergia na roztocza - walczyć, walczyć swoimi sposobami!
http://alergianaroztocza.blog.onet.pl/

3

Odp: Lampy, świetlówki grzybobójcze.

Ja polecam zobaczyć --> lampy sklep

4

Odp: Lampy, świetlówki grzybobójcze.

czytałem ciekawy artykuł o promiennikach na podczerwień http://blog-budowlany.blogspot.com/2013 … chive.html podobno są doskonałe dla alergików.

5

Odp: Lampy, świetlówki grzybobójcze.

a terapia laserowa dla alergików?

__________________
wycinanie drzew warszawa

6

Odp: Lampy, świetlówki grzybobójcze.

Jeśli jest pleśń to chyba coś nie tak z zamontowaniem okien...masz nawiewniki? Jakie to okna? Najlepiej chyba skontaktować się z firmą której specjalizacją jest naprawa okien w Warszawie tak jak w każdym większym mieście jest bardzo dużo firm, które serwisują okna...zadzwoń niech obejrzą okna.