1

Temat: Energoterapia dobra na alergie?

Energoterapią da się wyleczyć alergię?
Pomyślałam sobie - pytanie retoryczne - oczywiście, że nie. Jednak po chwili...hmm, w sumie Ci energoterapeuci mają jakąś nadzwyczajną moc i kosmiczną energię, że być może są w stanie każdego człowieka wyleczyć ze wszystkiego - czytaj: mogą każdemu człowieku wmówić cudowne uzdrowienie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Tak też może być z alergią.

Przeczytajcie mojego posta
Czy energoterapią można wyleczyć alergię?
na blogu:
Alergie coraz dziwniejsze! (Alicja)
i liczę na Wasze wypowiedzi. Może byliście u energoterapeuty? Może sami macie tę moc? wink

2

Odp: Energoterapia dobra na alergie?

heh

3

a co wy na odczulanie biorezonansem?dzis odczulałam się na gluten-bardzo mi doskwiera:( jeszcze 2 powtórki

4

blokerka niestety nie jestem ale potrzebuje pomocy,mam od trzech miesiecy klopot.nie wiem jak to nazwac alergia? mam nadwrazliwosc na zapachy perfum ,srodki czystosci,dezodoranty wszystko to co posiada zapach,Przez dwa miesiace przy kontakcie z zapachem dostawalam bolu glowy,piekly mnie oczy i gardlo.w jamie ustnej robilo mi sie tak sucho ze nie pomagalo picie wody.Minal miesiac a ja coraz gorzej reaguje teraz przeszlo mi drapanie w gardle czy tez oczy,natomiast teraz jak mam kontakt z zapachem okolo 10minut -dostaje bole miesni ,bola mnie plecy i czuje sie tak jak bym dostala grype,jest mi zimno.Czytajac fora zazwyczaj wystepuja wysypki czy tez bol glowy,dlatego nie wiem co jest ze mna,mam wizyte u dermatologa ale za dwa tygodnie.prosze o opinie i z  gory dziekuje

5

anetabb napisał/a:

a co wy na odczulanie biorezonansem?dzis odczulałam się na gluten-bardzo mi doskwiera:( jeszcze 2 powtórki

Swietny pomysl na pozycie się kasy.
Poczytaj o niekonwencjonalnych metodach leczenia alergii na stronach Naczelne Izby Lekarskiej  na stronach Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i na stronach serwisu alergologicznego oraz w Polskim Informatorze Medycznym lekarz.net
Może otworzysz oczy.